Škola pod povećalom

Gimnazijalci humanitarci

Mjesec je listopad i vrijeme sve više postaje ono jesensko. Dok je priroda hvatala zadnje zrake sunca, u školi se odvijala humanitarna akcija povodom Dana kruha te su se prodavale raznorazne pekarske poslastice. U organizaciji GLOBE programa i Mladeži Crvenog križa GMM, ova humanitarna akcija pokazala je velikodušnost naših učenika, profesora i ostalih djelatnika škole. Profesorica Mirjana Stanić, jedna od organizatorica, rekla je:  “Zadovoljni smo akcijom i empatijom naših učenika. Prikupljene novce dat ćemo učenicima naše škole za maturalac. Uostalom, geslo je naših akcija: Dobro je činiti dobro!” Uz raznorazne pekarske proizvode, na prodaji su bili i kolači, a profesore je oduševio domaći kukuruzni kruh koji je ispekla majka profesorice Stanić.

 

Jasmin Derviš Šaldić

LEAVE A RESPONSE

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

*

code